Futbol tahmin / beklentisi Spartak Moscow - Zenit Saint Petersburg - Premier-Liga (Rusya)

Pazar 17 mart 2019

Aşağıda 17/03/2019 tarihinde oynanacak futbol oyunu Spartak Moscow - Zenit Saint Petersburg için tahmini, lig/kupa Premier-Liga geçerli öneriyoruz.

Premier-Liga oran bak. sizin için tahminler Oy diğer kullanıcıların oy ne olduğunu görmek için. kesin sonucun İzle bir simülasyon ya da favori takım duvar kağıdı indir. Tahminler oyun 90 dakika süreyle uygulanır. Uzatmalar ve penaltılar hariç.

Spartak Moscow - Zenit Saint Petersburg
Premier-Liga - Rusya - 17/03/2019

Scometix ve tahmin

Bahis ve yüzde Oran

2.65 35%

3.1 28%

2.5 37%

Tahmin

2

kullanıcıların tahmini

203 kişi oy kullandı

63 31%

63 32%

77 37%

Tahmin

2

Diğer futbol Premier-Liga maçlar

Tahmin Rubin Kazan - Anzhi Makhachkala 20/05/2019

Tahmin Rostov - Zenit Saint Petersburg 19/05/2019

Tahmin Arsenal Tula - Krasnodar 19/05/2019

Tahmin Enisey Krasnoyarsk - Dynamo Moscow 19/05/2019

Tahmin Ural Sverdlovsk Oblast - Lokomotiv Moscow 19/05/2019

Tahmin Krylya Sovetov - Spartak Moscow 18/05/2019

Tahmin Zenit Saint Petersburg - CSKA Moscow 12/05/2019

Tahmin Spartak Moscow - Ufa 12/05/2019

Tahmin Enisey Krasnoyarsk - Krasnodar 11/05/2019

Tahmin Lokomotiv Moscow - Rubin Kazan 10/05/2019

Tahmin Anzhi Makhachkala - Arsenal Tula 10/05/2019

Tahmin Dynamo Moscow - Rostov 10/05/2019

Tahmin Rostov - Krasnodar 05/05/2019

Tahmin CSKA Moscow - Dynamo Moscow 05/05/2019

Tahmin Krylya Sovetov - Ufa 05/05/2019

Tahmin Arsenal Tula - Lokomotiv Moscow 04/05/2019

Tahmin Ural Sverdlovsk Oblast - Spartak Moscow 04/05/2019

Tahmin Enisey Krasnoyarsk - Anzhi Makhachkala 03/05/2019

Tahmin Spartak Moscow - Rubin Kazan 29/04/2019

Tahmin Krasnodar - CSKA Moscow 28/04/2019

Tahmin Zenit Saint Petersburg - Krylya Sovetov 28/04/2019

Tahmin Lokomotiv Moscow - Enisey Krasnoyarsk 28/04/2019

Tahmin Ufa - Ural Sverdlovsk Oblast 28/04/2019

Tahmin Anzhi Makhachkala - Rostov 27/04/2019

Tahmin Arsenal Tula - Spartak Moscow 25/04/2019

Tahmin Krylya Sovetov - Ural Sverdlovsk Oblast 25/04/2019

Tahmin Zenit Saint Petersburg - Dynamo Moscow 24/04/2019

Tahmin CSKA Moscow - Anzhi Makhachkala 24/04/2019

Tahmin Rubin Kazan - Ufa 24/04/2019

Tahmin Rostov - Lokomotiv Moscow 24/04/2019

Tahmin Spartak Moscow - Enisey Krasnoyarsk 21/04/2019

Tahmin Ural Sverdlovsk Oblast - Rubin Kazan 21/04/2019

Tahmin Krasnodar - Zenit Saint Petersburg 20/04/2019

Tahmin Lokomotiv Moscow - CSKA Moscow 20/04/2019

Tahmin Dynamo Moscow - Krylya Sovetov 20/04/2019

Tahmin Ufa - Arsenal Tula 20/04/2019

Tahmin Rostov - Spartak Moscow 14/04/2019

Tahmin Zenit Saint Petersburg - Anzhi Makhachkala 14/04/2019

Tahmin Dynamo Moscow - Krasnodar 14/04/2019

Tahmin Arsenal Tula - Ural Sverdlovsk Oblast 13/04/2019